Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:04, søn. 23 oktober 2016

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys virker ikke. Gjelder fra starten av veien og helt til gangbroen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset virker fortsatt ikke

    Sendt inn av Kjell Ingvaldsen 07:47, tir. 25 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:37, søn. 20 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter