Tilbake til alle rapporter

Veilys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:21, fre. 28 oktober 2016

Sendt til Kåfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mangler lys i en lystolpe på soleng,det har vært mørkt dær i sikkert to år snart. I vår var ymber å tok ut pæra å det ble med det. Det er litt kjedelig uten lys,siden det er små barn som bor hær, så mørkt og svart på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter