Tilbake til alle rapporter

Isete sideveier

Publisert av Per Weisteen 15:32, lør. 26 november 2016

Sendt til Buskerud og Ringerike 2 minutter senere

Skulle gjerne sett at det ble strødd/gruset inn i Telegrafalleen mot syd. Her er det bare holke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:47, lør. 24 desember 2016

  • Blandet, kommunen påstår at veien er privat og ikke strøes av dem.

    Sendt inn av Per Weisteen 22:47, lør. 24 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter