Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Malin Gøranson 22:14, søn. 4 desember 2016

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det er på nytt kommet hull i veien rett foran innkjøringen til barnehagen. Dette er et gjentagende problem, og det nytter ikke lenger å "lappe".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snart 4 mnd etter rapportering så er det fortsatt hull!

    Publisert anonymt 08:38, mandag 27 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter