Tilbake til alle rapporter

Gatelys (lampe) lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Helge Storsveen 18:05, tir. 6 desember 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Gatelys, lampe nr. 28230 i Grindervegen i Løten lyser ikke. Har vært mørk lenge. Lampa står ved Grindervegen 20.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Helge Storsveen 22:17, tir. 3 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter