Tilbake til alle rapporter

Forkjørsvei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ronny 10:34, ons. 7 desember 2016

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hvorfor er ikke Vardeveien en forkjørsvei ? Dette er idiotsk , folk som kommer fra høyre kjører bare rett ut i gaten. Dette er ikke bra , særlig på vinterføre når det er glatt. Ingen grunn til at dette skulle være en forkjørsvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ikke komunen enig i .

    Publisert anonymt 10:31, tirsdag 17 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter