Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukkes

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Lise Jakobsen 00:49, tor. 8 desember 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 1 minutt senere

Gatelysene slukkes hver kveld mellom kl 23 og 24. Utrolig kjedelig, da vi er mange som har hunder som ofte luftes sent på kveld også er det fullstendig bekmørkt på hele Namnå ! Dette burde fikses, det er helt naturlig å få lov å la gatelysene være på nattestid ! Mvh Anne Lise Jakobsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen sparer så mye penger på å slukke om natta at vi har ikke råd til å la være. Vi må bytte ut mange gatelyslamper de nærmeste årene, og da skal vi se om vi kan dimme dem ned til 30% lys også om natta.

    Sendt inn av Dag Haugen 15:07, tor. 8 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter