Tilbake til alle rapporter

Boligvei helt uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:14, tir. 24 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 1 minutt senere

Finnes ingen gatelys, utenom et som ikke er lys i. Ei gate med mange barn, så det føles utrygt for både barn og foreldre å slippe barna ut alene uten et eneste lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:35, tir. 21 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter