Tilbake til alle rapporter

Fartsdump

Rapportert anonymt 10:42, tor. 14 april 2011

Sendt til Nittedal og Akershus 2 minutter senere

Fartsdump ved fotgjengerfelt er ødelagt og det samler seg vann når det regner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fartsdumpen er ødelagt og kappet av en del,samt et lag av asfalten er skrapt vekk nederst i bakken i Snarefjellet. Det har stått sånn nå i omtrent 14 dager. Når skal det fikses? Fartsdumpen er nå i en slik stand at den kan ødelegge biler under.

    Sendt inn av Stian 22:30, man. 6 juni 2011

  • Da ble det ordnet et par dager etter denne meldingen gitt :-)

    Sendt inn av Stian 19:31, tir. 14 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter