Tilbake til alle rapporter

13 veglysarmaturer fra Stakvika til Kjøl er svarte og må byttes.

Rapportert i kategorien Gatelys av Heidi.kjoll.vevang@gmail.com 21:39, ons. 8 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 1 minutt senere

13 veglysarmaturer fra Stakvika til Kjøl lyser ikke og må byttes. Dette er skoleveg UTEN fortau/gang sykkelveg. Det forventes trygg skileveg for alle barn, også dem som tar buss. Dette er også eneste fartsveg for våre barn når de skal gå på besøk eller til ballbingen. Det forventes at det tas snarlig tak for å trygge vegen. Det har vært tatt kontakt om problemet en del ganger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg talte på nytt, og det viste seg å være over 20 armaturer som ikke virker fra Krekvika til Kjøl.

    Publisert anonymt 21:40, ons. 8 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter