Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frederik Nielsen 20:08, fredag 3 februar 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelyset blinker. Tidvis på, tidvis av. Gjelde stolpe ved Nadderudveien 127, BEV 11339.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, fredag 3 mars 2017

  • Angivelig skal det sitte en føler i lyktestolpen som slår lyset på når det er bevegelser i området. For meg ser det ut som lyset går av og på ganske tilfeldig.

    Sendt inn av Frederik Nielsen 20:55, fredag 31 mars 2017

  • Var ikke nødvendig å utbedre dette kl 00.00 på natten, og frata alle i området nattesøvnen.

    Sendt inn av Frederik Nielsen 21:23, fredag 28 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter