Tilbake til alle rapporter

Asfalten på hjørnet forsvinner

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:27, tor. 14 april 2011

Sendt til Tysvær 3 minutter senere

Asfalten på dette hjørnet forvitrer mer og mer for hver dag. Et stort hull akkurat på hjørnet blir større og større og er vel i ferd med å spise seg godt ut i veibanen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utbedringer er i gang og et nytt fotgjengerfeldt er laget i forbindelse med dette. En bra løsning!

    Publisert anonymt 09:00, fre. 13 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter