Tilbake til alle rapporter

Feil utformet fartshump

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:01, torsdag 16 februar 2017

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

En av fartshumpene i Brendeholten er plassert i knekkpunktet mellom stigende veibane og flat veibane. Konsekvensen av dette er at høyden som kreves for å passere farshumpen økes. Ved passering av fartshumpen med fire personer i bilen, i lav fart, så slår/skraper bilen nedpå fartshumpen. Forstår at det er flere beboere i området som har problemer med dette. Ser at det har vært utført tiltak tidligere hvor det er lagt noe asfalt på hver side av fartshumpen, men dette har altså ikke utbedret problemet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, lørdag 18 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter