Tilbake til alle rapporter

Strekning uten gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 14:41, man. 6 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Mørke gatelys i en strekning av E134, ca ved kommunegrensa. Observert på fredag 3.mars.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Framdeles mørkt 21.mars.

    Sendt inn av Trygve Flathen 15:42, ons. 22 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter