Tilbake til alle rapporter

Dårleg asfalt i krysset opp til Skei skule

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:27, ons. 8 mars 2017

Asfalt er dårleg og trengs å oppgradere/rehabilitere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Krysset skal asfalterast i 2017. Er med asfalteringsplan som UPU har godkjent.

    Publisert anonymt 13:30, ons. 8 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter