Tilbake til alle rapporter

Digert hull i gata etter at Kommunen fikset et vannrør der.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 02:02, tor. 16 mars 2017

Sendt til Vefsn og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Et digert hull etter at det har vært oppgravd for å fikse et vannrør. Grusen som ble fyllt i hullet blir vasket bort av regn. Det er ikke blitt lagt ny asfalt der ennå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:07, tor. 13 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter