Tilbake til alle rapporter

Usikret steingjerde mot fortau/vei.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Anita Celius Pettersen 14:38, søn. 2 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

For 14 dgr. siden, ble det bygget et steingjerde mot fortau/veg, svelvikveien 88. Denne er usikret, og den lager også vanskeligheter for svelvikveien 92 å ha utsikt til å komme ut med bil fra garagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vil også melde om at steingjerdet er for høyt. Hindrer utsyn for nr. 92, når vi skal ut med bilen, da dette er i en slak sving. I utgangspunktet var det ikke noe steingjerde der.

    Sendt inn av Anita Celius Pettersen 16:41, tir. 11 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:18, man. 1 mai 2017

  • Ikke løst... dere kunne kanskje følge opp, eller svare meg om det er ulovlig å ha det slik.

    Sendt inn av Anita Celius Pettersen 00:18, man. 1 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:01, man. 29 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter