Tilbake til alle rapporter

Veiskulder raser ut i Jansvegen ved nr 113

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:48, man. 3 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Veiskuldera er i ferd med å rase ut etter at veien ble grøftet i fjor, svake kanter flere steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utglidningen er merket. Får se hva vi kan gjøre bare vegen blir farbar med lastebil

    Sendt inn av Dag Haugen 13:59, man. 10 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter