Tilbake til alle rapporter

Defekt veglys

Rapportert i kategorien Trafikklys av Inge Aasgaard 23:54, tor. 14 april 2011

Sendt til Samnanger 1 minutt senere

Første veglys etter busstopp på veg mot Bergen er defekt. Dette er altså i Eikedalen, Samnanger kommune.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:43, fre. 13 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:18, søn. 12 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, søn. 10 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:10, søn. 7 august 2011

  • Har også varsla BKK. Ingen ting skjer :-(

    Sendt inn av Inge Aasgaard 23:26, man. 5 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:26, man. 5 september 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter