Tilbake til alle rapporter

Sporat is i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:14, ons. 12 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Trenger skraping av veien pga stor spor i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:34, tor. 11 mai 2017

  • Dem kjørte tydligvis ikke oppover veien å sjekket, siden problemet ble ihvertfall ikke løst. Utrolig dårlig arbeid! Men nå har jo alt tint uansett, trengs eneste kosting av vei.

    Publisert anonymt 23:34, tor. 11 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter