Tilbake til alle rapporter

Overgangsfelt savnes

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Vidar Pettersen 10:47, man. 17 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 3 minutter senere

Savnes gangfelt over hovedveien Mange barn som bor i lyngmoveien krysser over hovedveien her isteden for å krysse veien helt borte ved skolen. Ingen krysser over ved skolen om dem da skal nordover fra lyngmoveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:21, man. 15 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:02, man. 12 juni 2017

  • Ett stort ønske fra flere barn og foreldre

    Sendt inn av Vidar Pettersen 22:02, man. 12 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, man. 10 juli 2017

  • Hvorfor svarer ingen på min forespørsel???

    Sendt inn av Vidar Pettersen 22:33, man. 10 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:23, tir. 8 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter