Tilbake til alle rapporter

Barn leker skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Vidar Pettersen 10:49, man. 17 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 1 minutt senere

Trenger nytt barn leker skilt i lyngmoveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:20, man. 15 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:01, man. 12 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, man. 10 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:23, tir. 8 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter