Tilbake til alle rapporter

Veilys har slokket. De øvrige lys i rekken blinker. Spenningsprobleatikk?

Rapportert i kategorien Gatelys av halvor.nervold@lyse.no 16:18, tir. 18 april 2017

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Kunde av Lyse elnett klager inn slokket veilys. Ved Ryfylkevegen 2260. De øvrige veilys blinker. Især i morgentimene. Kan det være lav spenning? Dette er Statens vegvesen sine veilys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Der feilen er markert i kartet er det gatelys som driftes av Statens vegvesen.

    Sendt inn av Ole Tuntland 08:59, ons. 19 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter