Tilbake til alle rapporter

Mange dype huller i Skaviliveien mot Ramsliveien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av WENCHE IRENE MYRABÖ 11:40, tor. 20 april 2017

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Hullene er forsøkt tettet før, men de går opp igjen grunnet alle fartsdumpene i veien. (For dårlig arbeide) Når det regner synker hjulene ned i hullene og ødelegger felger og hjuloppheng. Farlig å sykle der. Barn leker og sykler der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjapt fikset

    Sendt inn av WENCHE IRENE MYRABÖ 23:57, tor. 18 mai 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter