Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys på Kolstadjordet

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars-Petter Hansen 00:10, fre. 21 april 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 5 minutter senere

Gatelysene på Kolstadjordet har vært mørke i flere uker. Dette gjelder strekningen fra Kolstadjordet 19/21 og ut til Doktor Thorshaugs veg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyser

    Publisert anonymt 16:32, lørdag 4 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter