Tilbake til alle rapporter

Feing av forta/sykkelvei mangler

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Ove Kr. Orseth 09:05, torsdag 27 april 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fortau fra Kiwi og langs Tanumv. er ikke utført. Mye grus på fortauet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ove Kr. Orseth 12:28, lørdag 27 mai 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter