Tilbake til alle rapporter

Vei

Rapportert i kategorien Parkering av Marius Morstøl Jenssen 05:48, ons. 9 mars 2011

Sendt til Nesodden 2 minutter senere

Det er laget en vei inn til ballplassen. Plantene som var der er slettet. Banen lekes på av barn sommer og vinter og plantene skjermer mot sandstøv og lyd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:28, fre. 8 april 2011

  • utbygger - Funksjonell AS? - har pløyd ned busker og trær og anlagt vei inn til fotballbanen. Det er lite hyggelig.

    Sendt inn av Marius Morstøl Jenssen 10:32, fre. 6 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:32, fre. 6 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter