Tilbake til alle rapporter

Skal kommunen plante et nytt tre her?

Rapportert anonymt 23:00, ons. 3 mai 2017

Sendt til Verdal og Nord-Trøndelag 5 minutter senere

Denne dumpen i fortauet er ikke pen. Det har antageligvis stått et tre her, venstre side av Jernbanegata, når en kommer fra Øra.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, lør. 3 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:16, man. 3 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter