Tilbake til alle rapporter

Opplysningsskilt som er skadet i løpet av vinteren

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 12:43, tor. 11 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

Steiroveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:22, tor. 8 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:47, tor. 6 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:09, tor. 3 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:04, lør. 2 september 2017

  • Kommunen gjørn ingen ting med dette.

    Publisert anonymt 11:04, lør. 2 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:01, lør. 30 september 2017

  • Svært dårlig

    Publisert anonymt 12:01, lør. 30 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter