Tilbake til alle rapporter

Beskyttelse på veibom er ødelagt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:35, tir. 30 mai 2017

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Veibom på sykkelstien mellom Brattfaret og Djupedalsfaret. Beskyttelsen på tuppen er ødelagt. Farlig, spesielt for syklister. Ber om at dette blir reparert. Vet ikke hvor lenge det har vært ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter