Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arne Varvik 15:49, ons. 7 juni 2017

Sendt til Sørreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Her er det 4 stikkrenner som har sunket ned i myra og skaper store dumper. Disse fylles med grus for å unngå de største dumpene. Grusen blir fort "kjørt/vasket" bort. Kan ikke disse fylles med asfalt slik at man blir kvitt problemet. Bytt grusen ut med asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:53, søn. 9 juli 2017

  • Dette skulle de ha gjort for 2-3 år siden. Ble kjempe bra ift hva det var. :-) Synd at de har latt 2 mindre dumper bli igjen. Helt nede i Skøelv ved 60 sonen

    Sendt inn av Arne Varvik 18:41, søn. 6 august 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter