Tilbake til alle rapporter

Store sprekker i asfalt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:29, man. 19 juni 2017

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Store sprekker på gangstien som går langs trondheims veien mellom råholt senteret og mot dal. Grusomt å sykle der homper og smeller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter