Tilbake til alle rapporter

Kum for overvann er full av sand - må tømmes

Publisert av Kjetil Tømmer 11:02, fre. 30 juni 2017

Sendt til Vikna og Nord-Trøndelag 3 minutter senere

Hei! Vi har mottatt henvendelse fra eiendommen Nordvn 88 om at kum for overvann er full av sand og må tømmes. Kummen renner over ved nedbør. Det går en stikkrenne under vegen her, mot denne kummen.

Med vennlig hilsen Teknisk etat Vikna kommune Kjetil Tømmer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter