Tilbake til alle rapporter

Viltvoksende planter inn på vei

Rapportert anonymt 17:51, ons. 5 juli 2017

Sendt til Verdal og Nord-Trøndelag 4 minutter senere

Hver sommer vokser det mye planter og busker inn på veien. Vanskelig for bilister å ha god sikt nedover. Bilen i høyre felt på tur ned gaten trekker inn mot midten for å unngå å komme borti buskene med bilen. Dermed bli det veldig trangt når to biler møtes og kan medføre til trafikkfarlige situasjoner. Gående personer må gå på motsatt side, ellers må de gå lengre inn på bilveien. Det er ikke gangfelt i denne gaten og det er mange barn som ferdes i gaten. Vet ikke om dette er privat eller kommunalt ansvar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:03, ons. 9 august 2017

  • .

    Publisert anonymt 17:03, ons. 9 august 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:42, ons. 6 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter