Tilbake til alle rapporter

Gatelykt på bakken

Rapportert i kategorien Gatelys av merete.flogstad@gmail.com 15:18, man. 10 juli 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 1 minutt senere

Hullet i bakken er åpent, dette er utenfor tøyinnsamlingsboksene utenfor metro senteret. Gatelykta ligger på fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Flere gatelykter på bakken lenger østover i Solheimsveien, på ve side når man kjører mot øst

    Sendt inn av merete.flogstad@gmail.com 17:00, man. 7 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter