Tilbake til alle rapporter

Kantslått

Rapportert i kategorien Trær av Lars Ese Ur 10:21, ons. 12 juli 2017

Sendt til Kvam herad 4 minutter senere

Hei . Etterlyser kant - klipping av veldig langt gras, ugras, "høymåle" langs ganske mykje av Børvenesvegen, fra litt etter Krossen og utover mot Nes. Det veks langt uti vegen og er til hinder for både gående og også kjørende. Håper dette kan ordnes før sommeren er over.

Håper eg har sendt epost til rette person, om ikkje kan du gjerne oversende til rette vedkommende. Fint å få tilbakemelding om kva som skjer.

På førehand takk og god sommer .

Mvh Signe Slettemark.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter