Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke..

Rapportert i kategorien Gatelys av Roy Sundsby-Hansen 05:22, ons. 2 august 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ser ikke ut til at gatelyset virker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, ons. 30 august 2017

  • Det er ikke løst.. Lyset virker fortsatt ikke Det er for dårlig.

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 09:29, ons. 30 august 2017

  • Gatelysene virker ikke.

    Sendt inn av Daniel Disenbroen 22:48, tir. 5 september 2017

  • Gatelys virker ikke

    Sendt inn av Paulina Gustavsson 11:56, ons. 6 september 2017

  • Gatelysene har ikke virket siden i vår.

    Sendt inn av Patrick Rybråten 22:26, lør. 9 september 2017

  • Skiltet er dratt opp, og slengt på siden..

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 16:19, fre. 15 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:16, ons. 27 september 2017

  • Veldig bra Godt jobbet

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 23:38, man. 23 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter