Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerfeltsmarkering

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jo Laurits Aksdal 12:31, fredag 4 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 4 minutter senere

Stripene i veien er nesten helt borte. Dette er en skolevei. Skiltjungelen kunne med fordel også blitt ryddet opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:26, fredag 1 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:56, fredag 29 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:56, fredag 27 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:48, fredag 24 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter