Tilbake til alle rapporter

Død grevling i veikanten

Publisert av Anders 21:37, man. 7 august 2017

Sendt til Fet og Akershus 3 minutter senere

Død grevling i veikanten nedover

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vaktansvarlig i viltnemda er varslet. Sjekker opp og plukker opp grevlingen hvis den fortsatt befinner seg på angitt sted.

    Publisert anonymt 15:11, tir. 8 august 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter