Tilbake til alle rapporter

En stolpe med 2 lys hvor den ene er ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:09, ons. 9 august 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det mangler et gatelys i en stolpe som skal ha to lys.Stolpen står på strekningen Grendehuset - Ospelivegen 2.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:04, tor. 7 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:38, tor. 5 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:09, tor. 2 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter