Tilbake til alle rapporter

Sluknet gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Olav Frog 22:49, tir. 15 august 2017

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

RV 111: I bunnen av dumpa, tvers ovenfor søplefyllinga, er det gått tre gatelys på rad. Det gjør at hele veien både ned i, og opp av dumpa, blir mørk og uoversiktelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:14, ons. 13 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter