Tilbake til alle rapporter

Stor bit (2×3m) skåret ut for mange uker siden, men ingen som har fylt igjen...

Rapportert i kategorien Hull i vei av Alexander Nicolaisen 09:41, tor. 17 august 2017

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Stor bit (2×3m) skåret ut for mange uker siden, men ingen som har fylt igjen...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Alexander Nicolaisen 09:53, tor. 14 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter