Tilbake til alle rapporter

Gatelysene i Østerengbråten fungerer ikke og det har de ikke gjort på lang tid! Må fikses umiddelbart!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:29, lør. 19 august 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Siden høsten 2016 har gatebelysningen i Østerengbråten mer eller mindre ikke fungert. Boligområdet blir derfor over lengre perioder helt bekmørkt og det oppleves som utrygt. Gatelysene må fikses umiddelbart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter