Tilbake til alle rapporter

Slåing av gress/ugress rydding av lekeplass

Rapportert anonymt 10:56, tir. 29 august 2017

Sendt til Vågsøy og Sogn og Fjordane 3 minutter senere

Lekeplass ved enden snuplass i tidligere Gate 6 c bør slås. Mye gress som ikke er blitt slått i sommer. Det er også gamle benker og lekestativ som bør vurderes skiftes/fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:24, tir. 26 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter