Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke fra nederste innkjøring på byggefeltet(Skøyenbakke), og forbi Disenå skole og vider oppover mot Sætersagen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:19, tir. 29 august 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mørkt hele strekningen. Fra nederste innkjøringen på byggefeltet på FV-290

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:26, tir. 26 september 2017

  • Som forventet !!!!! Ikke løst på 1 mnd.

    Publisert anonymt 12:26, tir. 26 september 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:04, ons. 25 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter