Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Håvard Boldvik 10:05, lørdag 2 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Gatelys utenfor Karudvegen 38 er defekt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:27, lørdag 30 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:54, lørdag 28 oktober 2017

  • Virker fortsatt bare av og til... Noe er galt med lysstyring eller lampe

    Sendt inn av Håvard Boldvik 11:54, lørdag 28 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter