Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper er for høy

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lindanorsted@gmail.com 20:22, lør. 2 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Fartsdumpene som er i Stillerudveien, Skoger, er unormalt høye. Med bil over, så slår det opp foran i spoiler og understellet. Bør høvles!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:09, søn. 1 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:54, søn. 29 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:08, søn. 26 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter