Tilbake til alle rapporter

I veien mellom kommunalt sykehjem og Rema er det 2 stk sandfangskummer. Disse bør suges/sjekkes da de ikke tar unna for vann ved regnvær . Dette fører til stort vannbasseng i veien ved kraftig nedbør

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 15:58, tir. 5 september 2017

Sendt til Marker 1 minutt senere

Se forklaring under problemet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • SSIØ (Slam og spyleservice Indre Østfold) er kontaktet angående dette.

    Sendt inn av post@marker.kommune.no 13:13, ons. 6 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter