Tilbake til alle rapporter

Det er ikke gatelys på Rudsberghaugen for tiden.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:21, man. 11 september 2017

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er ikke gatelys på Rudsberghaugen for tiden. Jeg skulle med et grytidlig fly torsdag morgen og det var stummende mørkt og lite trivelig å gå til Lillestrøm og flytoget. Da jeg kom hjem natt til i dag, var det fremdeles ikke gatelys. Håper dette kan fikses snarest!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter