Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke, har ikke virket på lenge

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:54, ons. 13 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Gatelys virker ikke, har ikke virket på lenge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:04, tor. 12 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:23, tor. 9 november 2017

  • Det tar lang tid og ingenting skjer. Det har gått flere lys.

    Publisert anonymt 08:23, tor. 9 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:11, fre. 8 desember 2017

  • Det er fortsatt like mørkt...... Lurer litt på om det er noen hensikt å melde hit, hvis man ikke prioriterer å gjøre noe med det? Hvem er det som får min henvendelse?

    Publisert anonymt 12:11, fre. 8 desember 2017

  • At det tok veldig lang tid

    Publisert anonymt 09:54, mandag 8 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter